miniPEXESO

   Rádi bychom Vám představili nový projekt - sbírkové miniPEXESO, který vyžene Vás, Vaše děti a přátele na zajímavá místa po celé naší zemi. Jedná se o série karet pro turisty různého věku, pohlaví i povah. Jde přeci o hru.  A "hrát si" je u dětí i dospělých zkrátka nezbytné.
 
   Karty jsou vydané pouze k místům, kde je možné jejich zakoupení. Můžete se již těšit na 12 turistických cílů, a následovat budou další z celé oblasti úpatí Brdské vrchoviny.
 
   Oboustranně tištěná karta, ošetřená lesklou laminací, obsahuje základní informace daného místa, zajímavé fotografie a dvě dvojice kartiček pexesa. Určené k rozstříhání a samotné hře. Pokud si chce sběratel zahrát klasické pexeso (32 párů kartiček), je v jeho zájmu navštívit 16 turistických bodů zapojených do hry. 
 
   Prošlapte si nové cesty na Podbrdsku a díky našemu projektu miniPEXESO objevte další zajímavá turistická místa. Na deštivé večery, či zimní dlouhá odpoledne,  získáte novou hru. Příležitost, při které se vrátíte zpět na letní výlety, chvíle s rodinou a kamarády. Nádherná místa, která jste skutečně viděli, si připomenete při otočení každé kartičky.
 
   Přejeme novou radost, pospolitost a nadšení při sbírkovém miniPexesu.